/blogs/158-%D8%A2%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%D8%A8-%D8%A8%D8%B7%D8%B1%DB%8C-%D8%B4%DB%8C%D8%B4%D9%87-%D8%A7%DB%8C

پلمپ کردن درب بطری شیشه ای

پلمپ کردن درب بطری شیشه ای
26

شهریور 1402

در وبلاگ های گذشته گفته شد  که چگونه درب جار شیشه ای را آببند کنید که میتوانید از طریق لینک زیر آنرا مطالعه کنید.

نحوه آببند کردن جارهای شیشه ای کانتینری برای کسب و کارهای خانگی

 

آبندی بطری شیشه ای

 

امروز تصمیم داریم در مورد آببند کردن بطری های شیشه ای با شما صحبت کنیم و انواع دستگاه دربندی را به شما معرفی کنیم، پس با پکینگ جار همراه باشید.

در پکینگ جار برای بطری های شیشه ای سه نوع درب بطری موجود است (استیل، آلومینیوم و پلاستیکی) به سایز های 32 ، 28 و 42 که به جز درب استیل هرکدام دستگاه دربندی خاص خود را دارد تا پلمپ بطری شیشه ای بطور کامل صورت گیرد.

 

 

درب استیل بطری

درب استیل به شکل سنتی بوده و روی بطری پیچ خورده و محکم میشود و پلمپ نمیشود، از این نوع درب بیشتر در مصارف خانگی یا رستوران ها و کافه ها استفاده میشود.

این درب بطری شیشه ای به دلیل محکم بودن و مقاوت بالا بهترین گزینه برای مصرف طولانی مدت میباشد.

از نمونه بطری ها درب استیل میتوان بطری شیشه ای ریبا را نام برد

 

 

 

 

  آبندی درب پلاستیکی بطری

درب پلاستیکی که نمونه رایج آن را در بطری های آبمعدنی مشاهده کرده اید با دستگاه دربندی بطری پلمپ میشود.

دستگاه دربندی دستی درب پلاستیکی بطری شیشه ای:

درب بند بطری دستی از نوع پنوماتیک، تنها دستگاهی که می تواند با کمترین هزینه و سرعت بالا درب محصول شما را ببندد. این دستگاه برای روشن شدن و استفاده از باد کمپرسور استفاده می کند. کمپرسور مورد استفاده درب بند بطری دستی حداقل ۵۰ لیتر با ۷ بار فشار است که در بازار به راحتی تهیه می شود. پک کامل دستگاه فوق برای چند سایز درب مورد استفاده می باشد حداقل سایز قابل پشتیبانی ۱۰ میلیمتر و حداکثر ۴۸ میلیمتر است. محدودیتی در اندازه دقیق درب نیست چراکه لاستیک های درب بندی به صورت خزانه ای طراحی گردیده و هر لاستیک سیلیکونی قابلیت درب بندی چند سایز را دارا می باشد .
یکی از مزیت های درب بند بطری پنوماتیک نسبت به دربند های برقی میزان استهلاک پایین است همچنین در درب بند های پنوماتیک خطر برق گرفتگی هم نیست چرا که در محیط های کارگاهی به احتمال رطوبت و خیس شدن دریل احتمال برق گرفتگی یا خراب شدن موتور دربندی بالا است و اما در کنار این مزایایی خوب این نوع درب بند ها نسبت به نوع برقی اش دارای معایب هم میباشد. برای استفاده از دربند پنوماتیک به کمپرسور باد ( پمپ باد) نیاز خواهید داشت پمپ باد با فشار حداقل ۷ بار و مخزن حداقل ۵۰ لیتر البته درصورتی که از درب بند دستی مداوم و بیش از ۳۰ دقیقه استفاده می کنید پمپ باد حداقل ۱۰۰ لیتری پیشنهاد می شود.

برای مشاهده فیلم آموزشی و تهیه و اطلاع از قیمت میتوانید به سایت کالا صنعت مراجعه کرده یا روی لینک زیر کلیک کنید.

دستگاه دربندی دستی بطری شیشه ای

 

درستگاه دربندی برقی درب پلاستیکی بطری شیشه ای :

دربند دستی برقی مناسب مشاغل خانگی و کارگاه های کوچک می باشد. این دستگاه برای بستن درب بطری های دوغ، عرقیات و… است و برای بطری های با درب بزرگتر ملزم به تعویض هد دستگاه  هستیم.

توان و قدرت دستگاه دربند دستی

به پشتوانه گیربکس و موتور 60w دستگاه توانایی بستن درب تا سایز ۳۸ را دارد ( در صورت سفارش هد مخصوص ) با کلاچ تعبیه گردیده روی دستگاه تنظیم قدرت برای بستن درب های کوچک و بزرگ به راحتی قابل تنظیم است.

کار مداوم بدون مکث و فشار بیشتر روی دستگاه احتمال سوختن موتور را در پی خواهد داشت اگر ظرفیت تولید شما بیش از این باشد باید از دستگاه دربندی پنوماتیک استفاده کنید. اقلام همراه این دستگاه یک آداپتور با قابلیت تنظیم قدرت ٬ هد درب بندی سایز ۲۸ با لوازم کامل نظیر لاستیک ۵ عدد واشر و کووپلینگ است.

مقایسه درب بند برقی با بادی

مشابه دستگاه برقی از نوع پنوماتیک هم ساخته می شود. و هردستگاه دارای مزایا و معایبی است که به آن میپردازیم از جمله مزایای آن راه اندازی و استفاده ی آن تنها با برق می باشد. و اما از معایب آن احتمال داغ شدن الکتروموتور دستگاه در استفاده مداوم بدون مکث است که این مورد در دستگاه پنوماتیک نیست. اما مصرف باد زیاد و نیاز به کمپرسور باد و صدای زیاد در دستگاه پنوماتیک بادی ٬مناسب مشاغل خانگی نیست. در نتیجه دستگاه برقی را به کاربرانی توصیه میکنیم که روزانه کمتر از ۴۰۰۰ عدد بطری دربندی می کنند. سرعت دستگاه در شرایط ایده آل و بسته به سرعت اپراتور تا ۴۵ بطری در دقیقه است. اما پیشنهاد میکنیم هر ۱۰۰۰ بطری  به دستگاه استراحت بدهید تا دچار نقص فنی نشود.

برای مشاهده فیلم آموزشی و تهیه و اطلاع از قیمت میتوانید به سایت کالا صنعت مراجعه کرده یا روی لینک زیر کلیک کنید.

دستگاه دربندی برقی بطری شیشه ای

 

 

 

 

آبندی درب آلومینیومی بطری شیشه ای

دستگاه دربندی دستی درب آلومینیومی بطری شیشه ای:

درب بند درب آلومینیومی دارویی به صورت دستی مناسب درب های استاندارد پیلفر پروف. دستگاه فوق توانایی رزوه کردن درب روی شیشه های استاندارد دارویی را دارد. از این دستگاه میتوان برای پلمپ کردن بطری های شیشه ای گلاب و آبلیمو هم استفاده کرد. سرعت کار با دستگاه به طور متوسط ۲ عدد بطری در دقیقه میباشد لذا دستگاه مناسب کارهای آزمایشی و مشاغل خانگی است.

برای مشاهده فیلم آموزشی و تهیه و اطلاع از قیمت میتوانید به سایت کالا صنعت مراجعه کرده یا روی لینک زیر کلیک کنید.

دستگاه دربندی دستی درب آلومینیوم بطری شیشه ای

 

دستگاه دربندی برقی درب آلومینیومی بطری شیشه ای:

دستگاه پیلفرپروف برای بستن درب بطری‌های شیشه‌ای با درب فلزی که باید در عین استحکام، به راحتی قابل باز شدن باشند (مثل شربت سرما خوردگی و بطری‌های آبلیمو و روغن زیتون) مناسب است. نحوه کار درب‌بند بصورت نیمه اتوماتیک و برقی است و قابلیت تنظیم ارتفاع دارد. جنس بدنه و قسمت فک پلمب این دستگاه، استیل 4 طرفه می‌باشد.

برای تهیه و اطلاع از قیمت میتوانید به سایت ای جی مراجعه کرده یا روی لینک زیر کلیک کنید.

دستگاه دربندی برقی آلومینیومی بطری شیشه ای

 

 

 

 پلمپ و آبندی بطری شیشه ای

حال که با انواع دستگاه دربندی رایج در بازار آشنا شدید لازم بذکر است که بدانید دستگاه های دربندی دستی سنتی نیز مناسب پلمپ کردن درب بطری شیشه ای هستند ولی بعلت نادر بودن و نبودن این دستگاه برای تهیه، در مورد آن فقط میتوان گفت که از یک دسته و دهانه نگهدارنده درب که با میله فلزی به هم متصل شده اند تشکیل شده و بصورت کاملا دستی و سنتی درب را داخل آن قرار داده و روی بطری میگذاریم و با چرخش دست درب را روی بطری چفت و پلمپ میکنیم.

دستگاهی شبیه به دستگاه پلمپ دستی ادکلن

 

برای دیدن انواع بطری شیشه ای در سایت پکینگ جار میتوانید در منو به قسمت محصولات/بطری شیشه ای مراجعه کنید و برای خرید درب مورد نظرتان در منو به قسمت محصولات/درب محصولات/درب بطری شیشه ای مراجعه کنید.

 

پکینگ جار کمک رسان در امر بسته بندی شیشه ای همراه همیشگی شما بوده و میباشد، هدف ما رونق و پیشرفت روزافزون ایران و ایرانی بوده و بدان افتخار میکند.

مجموعه پکینگ جار میکوشد تا با بالا بردن تنوع محصولات نظر هر بیننده ای را به خود جلب کرده و محصول شما را خاص تر جلوه دهد، پس با ما همراه باشید تا بطری های شیشه ای ، جار های شیشه ای و جارهای پلاستیکی جدید را به شما معرفی کنیم.

 

 

و در پایان نکات مهمی که قبل از خرید باید بدانید:

 • جار های شیشه ای پکینگ جار به صورت دستی تولید شده و به علت شرایط خاص تولید، امکان دارد که  در تعدادی از آنها حباب های ریز مشاهده شود یا کمی ته رنگ سبز یا آبی داشته باشند و یا در آنها اعوجاج دیده شود اما همانطور که از اسم شرکت پیداست ما  تولید کننده شیشه بسته بندی هستیم و شیشه های بسته بندی اصولا با شیشه کریستال و بلور و بانکه مخصوص آشپزخانه مقایسه نمی شود . بازار فروش محصولات ما برای مشتریانی است که خود محصولاتی دارند قابل ارایه برای  مشتری خودشان که جهت بسته بندی محصول به ما مراجعه می کنند .به همین دلیل قیمت جارهای بسته بندی برای گروه هدف که محصولات خود را در این جار های شیشه ای بسته بندی می کنند مقرون به صرفه می باشد .
 • این جارهای شیشه ای تا 70 درجه تحمل گرما دارند و بالای 70 درجه احتمال شکست وجود دارد .مشتریانی که برای بسته بندی شمع از این محصول استفاده می نمایند با خیال راحت می توانند از این جارها استفاده نمایند.
 • همچنین روش دوش پاستور یکی از روشهایی است که مشتریان می توانند محصولات خود را ماندگارتر نمایند.
 • بعد از خرید جار های شیشه ای آنها را شستشو نمایید و بعد از خشک شدن کامل جار، محصول خود را در آن بسته بندی نمایید

  

 

برای دیدن انواع جارشیشه ای میتوانید به قسمت محصولات در وب سایت پکینگ جار رفته و جار شیشه ای مورد علاقه خود را انتخاب و تهیه نمایید.

https://packingjar.com/shop

برای دیدن انواع بطری در وب سایت ما به قسمت محصولات / بطری شیشه ای  مراجعه کنید.

https://packingjar.com/botri

مجموعه پکینگ جار تلاش میکند تا شما را با روش های کسب و کارهای  خانگی و بسته بندی با جار شیشه ای آشنا کرده و ایده های جدیدی در ذهن شما ایجاد نماید .

یپکینگ جار در راستای حفظ محیط زیست، شیشه های سازگار با طبیعت و مناسب بسته بندی  تولید و ارایه می نماید .

فروش عمده جار شیشه ای

برای خرید اینترنتی جار شیشه ای به صورت عمده به آدرس https://packingjar.com/  مراجعه کنید.

چنانچه سوالات بیشتری در رابطه با شکل جارها دارید؟ با ما از طریق تلفن های 88878769 و 88878767 درارتباط برقرار کنید.

برای دیدن تمامی محصولات به https://packingjar.com/shop مراجعه کنید.

اگر سوال یا نظری در مورد جارهای شیشه ای دارید، لطفاً به https://packingjar.com/  مراجعه کنید.

برای مشاهده وبلاگ ها و ویدیوهای بیشتر در مورد بسته بندی جارهای  شیشه ای، به آدرس https://packingjar.com/blogs  مراجعه کنید

برای اطلاع از آخرین به روز رسانی های بسته بندی جارهای  شیشه ای، با ما همراه شوید

*صفحه اینستاگرامhttps://www.instagram.com/packingjar/

ثبت سفارش از طریق واتساپ به شماره های:  09388454793 و 09044353547

پکینگ جار

تولیدکننده ظرف شیشه ای جار در تهران انواع مختلفی از این ظروف را در طرح و شکل های مختلف تولید و به بازار ارائه می کند.

اطلاعات تماس
 • دفتر فروش

  خیابان افریقا بالاتر از چهار راه جهان کودک نبش صانعی برج امیر پرویز طبقه 13 واحد 135

  تلفن :02188796685 - 02188878767 - 02188878769

  واتس اپ : 09044353547

  ایمیل : info@packingjar.com

 • کارخانه

  تهران جاده خاوران شهرک صنعتی خاوران سایت فلز تراشان بلوک 122 پلاک 1

 •  

  ساعات کاری

 • شنبه تا چهارشنبه ۱۰ الی ۱۷

 • ایام تعطیل رسمی تعطیل می باشد.
PackingJar 2021. All Rights Reserved.©