/%D8%AD%D8%B1%DB%8C%D9%85-%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5%DB%8C

حریم خصوصی

پکینگ‌جار تأکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوهٔ استفاده از این اطلاعات است که پکینگ‌جار از کاربران سایت جمع آوری می‌کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر است و به کمک آنها می توان کاربران پکینگ‌جار را به صورت منحصر به فرد شناسایی کرد. برای نمونه می‌توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شمارهٔ تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره کرد.
اطلاعات جمع آوری شده و نحوهٔ استفاده از آنها:
شما با ثبت نام در پکینگ‌جار مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی، شمارهٔ تماس و ایمیل و نشانی و مختصات جغرافیایی را در اختیار پکینگ‌جار قرار می دهید.
ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی: شما می توانید کلیهٔ اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوطه تغییر دهید و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیهٔ اطلاعاتی است که شما در سایت پکینگ‌جار وارد کرده اید. شما قادر به حذف کردن حساب خود نیستید و این کار تنها توسط پنل مدیریت امکان پذیر است.
محدودیت دسترسی به اطلاعات:
پکینگ‌جار دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمندانی که ارتباط مستقیم با کاربران دارند، دسترسی به کلیهٔ اطلاعات خواهند داشت. کلیهٔ رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده‌های پکینگ‌جار نگهداری می شود و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم ها و روش های پیشرفته شده است. کلیه اطلاعات مربوط به سیستم پکینگ‌جار در زیرساخت‌های محافظت شده و در مکان‌های امن نگهداری می شوند. امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما، اطمینان خاطر لازم را به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم پکینگ‌جار داده باشیم. در صورت هرگونه سؤالی، درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.

پکینگ جار

تولیدکننده ظرف شیشه ای جار در تهران انواع مختلفی از این ظروف را در طرح و شکل های مختلف تولید و به بازار ارائه می کند.

اطلاعات تماس
 • دفتر فروش

  خیابان افریقا بالاتر از چهار راه جهان کودک نبش صانعی برج امیر پرویز طبقه 13 واحد 135

  تلفن :02188796685 - 02188878767 - 02188878769

  واتس اپ : 09044353547

  ایمیل : info@packingjar.com

 • کارخانه

  تهران جاده خاوران شهرک صنعتی خاوران سایت فلز تراشان بلوک 122 پلاک 1

 •  

  ساعات کاری

 • شنبه تا چهارشنبه ۱۰ الی ۱۷

 • ایام تعطیل رسمی تعطیل می باشد.
PackingJar 2021. All Rights Reserved.©