/blogs/11-glassjar-covid19

جار شیشه ای و کووید 19

استفاده از جار شیشه ای جهت بسته‌بندی محصولات باز که البته از زمان‌های بسیار دور نقشی در فرهنگ بسته‌بندی ما نداشته هم اکنون به لطف وجود نامبارک کووید 19 بخش جدایی‌ناپذیر کسب‌وکارهای خانگی و مغازه‌های عطاری و آجیل‌فروشیها و حتی وعده‌های غذایی گرم و سرد شده است. صدالبته این اتفاق این بار مبارک جهت هرچه بالاتر بردن کیفیت بهداشت بسته بندی مواد غذایی در ایام پس از کووید 19، شرکتهای تولید کننده جار شیشه ای را براین می دارد که درجهت هرچه بهتر شدن کیفیت شیشه های جار و ایجاد تنوع درظاهر و اندازه و تولید جارهای شیشه ای متفاوت و خاص تلاش کند.

استفاده از شیشه جار جهت بسته‌بندی به دلیل برگشت‌پذیر بودن شیشه‌ها به چرخۀ تولید مجدد نسبت به پلاستیک‌ها محبوبیت این جارها و بطری های شیشه ای را بالاتر برده و توانسته اند جایگاه بلند بالایی در در کسب و کارهای خانگی کوچک و بزرگ باز کنند.

عسل های طبیعی با طعم گلهای دلپذیر و شیرۀ محبوب لرستان ، گز اصفهان ، سوهان قم ، رب انار ساوه ، شیرینی‌های مجبوب کرمانشاه ، نوقای خوشمزۀ تبریز ، پسته خندان رفسنجان ، نقل ارومیه و تمام خوشمزه های مورد علاقه دراین جارهای شیشه ای پرکاربرد جا خوش کرده اند.

این روزها زیاد دیده شده است که در کافی‌شاپ‌های بسیار های‌کلس بیرون‌بر قهوه و کیک در جارهای شیشه ای بسیار کیوت و بانمک سرو می‌شوند که خود انگیزه‌ای بسیار برای سفارش قهوه و کیک به صورت آنلاین به مشتری‌های تنوع طلب می دهد.

ولنتاین‌های عاشقانه برای عشاق سینه سوخته با جارهای شیشه ای پر از شکلات و پاستیل های قلبی و آبنبات‌های قرمزدر کنار خرس‌های تپل عروسکی که نگم براتون

ساخت شمع‌های تزیینی پر طرفدار و شاعرانه توسط هنرمندان چیره دست برای سفره هفت سین و مناسبت‌های تولد در جار شیشه ای نیز از خلاقیتهای جدید این روزهای اخیر است.

پکینگ جار

تولیدکننده ظرف شیشه ای جار در تهران انواع مختلفی از این ظروف را در طرح و شکل های مختلف تولید و به بازار ارائه می کند.

اطلاعات تماس
 • دفتر فروش

  خیابان افریقا بالاتر از چهار راه جهان کودک نبش صانعی برج امیر پرویز طبقه 13 واحد 135

  تلفن :02188796685 - 02188878767 - 02188878769

  واتس اپ : 09044353547

  ایمیل : info@packingjar.com

 • کارخانه

  تهران جاده خاوران شهرک صنعتی خاوران سایت فلز تراشان بلوک 122 پلاک 1

 •  

  ساعات کاری

 • شنبه تا چهارشنبه ۱۰ الی ۱۷

 • ایام تعطیل رسمی تعطیل می باشد.
PackingJar 2021. All Rights Reserved.©